Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Із задоволенням констатуємо приємний факт: у Бахмуті почали з'являтися велопарковки. Це свідчить про те, що підприємці міста та власники закладів перейнялися ідеями велоінтеграції. Сподіваємося, що власники велосипедів оцінять зручність і комфорт парковок. Активісти Велоінтеграції провели невеликий огляд вже наявних велопарковок, з метою виявити як переваги, так і їх недоліки.


Почнемо обзор з парковки до якої ми особисто пречетні.
Це зручна велопарковка у парку, в межах вільного
простіру просто неба, якій побудувала архітектори Formografia при пидтримці Код Міста, та активістів з Велоінтеграція.


Найбільш зручними і такими, що відповідають вимогам безпеки паркування велосипеда на наш погляд  виявилися парковки, встановлені біля закладів NYSP та GUSTO.
На цих велопарковках  велосипедист має змогу зафіксувати свого залізного коня декількома способами: як за раму, так і за колеса. Якщо Ви перебуваетє на літньому майданчику, то ваш велосипед знаходиться в зоні візуального контролю.Велопарковка біля магазину АТБ по вул. Ювілейній також зручна і надійна. У велосипедистів є декілька варіантів фіксації велосипеда. До незручностей можна віднести її розташування. Власники автомобілів, ігноруючи велосипедистів, загороджують доступ до велопарковки.
На Гарячій лінії АТБ обіцяли встановити парковку  по вулиці Б. Горбатова біля другого магазину.


Невелику велопарковку біля аптеки по вулиці Артема ( біля прокуратури) розташували більш логічно. Тепер велосипеди розташовуються уздовж будівлі, не перегороджує тротуар. Вміщує тільки два велосипеда, третьому заважає стіна. З недоліків відзначимо неможливість фіксації велосипеда за раму. Слід зазначити, що це одна з найперших велопарковок міста.


Одна з найбільших велопарковок у місті, розташувалася на центральному стадіоні. Розташована біля центрального входу в манеж. На жаль парковка виготовлена із сталевих арматурних  прутів здатних пошкодити ваш велосипед здираючи фарбу. Фіксація ровера за раму теж відсутня.
Не дивлячись на недосконалість конструкції, слід зазначити, що ця парковка встановлена в цьому місці завдяки діалогу зі спорткомітетом.


Парковка пивного бару  Мідна Бочка досить містка, одночасно може розмістити понад 5 велосипедів, але можливість прив'язати велосипед до рами відсутня.

Але слід відзначити той факт, що це одне з облюбованих місць велосипедистів, завдяки смачному крафтовому пиву яке тут варять або з інших причин, невідомо.


Навпроти Залізничного технікуму, біля відділення Приват банку, знаходиться парковка яка частково відповідає вимогам, предявляемым до велопарковкам. При наявності довгого троса можлива фіксація за раму.


Хочеться подякувати і власникам веломагазину по вул. Соборній. Вони не полінились об'єднати місце паркування велосипедів з дуже креативною вітриною свого магазину)))


Велоінфраструктура міста продовжує невідворотньо покращуватись. Завдяки старанням активістів вільного простору "Майстерня" користувачи велосипедів мають змогу цивілізовано паркувати своїх двоколісних помічників! При в'їзді у нижній парк, з боку вул. Садова, зразу дві велопарковки прикасили алеї улюбленого місця відпочинку містян. Також одна велопарковка зайняла своє місце безпосередньо біля офісу вільного простору "Майстерня"

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?